تبعید و شلاق مجازات ناپدری کودک آزار

به گزارش دیتاپد، ناپدری شرور که به اتهام آزار دختر 11 ساله همسرش محاکمه شده بود به 99 ضربه شلاق و دو سال اقامت اجباری در یکی از شهرستان های دورافتاده محکوم شد.

تبعید و شلاق مجازات ناپدری کودک آزار

به گزارش، یک ماه پیش زن جوانی عصبانی و وحشت زده به اداره پلیس مراجعه کرد و از آزار دختر 11 ساله اش به دست همسر دوم خود اطلاع داد.

وی گفت: مدت یک سال و نیم است که با همسر دومم به نام محسن ازدواج نموده ام. او سر کار نمی رود و مرد بدخلقی است، اما من همه سختی های زندگی را تحمل نموده ام و همراه دخترم مهسا در خانه محسن زندگی می کنیم. مدتی بود که متوجه شدم دخترم به افسردگی مبتلا شده است. وقتی با او صحبت کردم، اعترافات تلخی کرد و گفت که محسن در غیاب من او را آزار داده است. به دنبال شکایت این زن، دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی گردید. وقتی کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند مهسا مورد آزار قرار گرفته است، محسن بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت.

بالاخره پدرخوانده شیطان صفت در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه زن جوان در صندلی ویژه ایستاد و در تشریح جزئیات زندگی اش گفت: چند سال قبل به خاطر اعتیاد همسر اولم از او جدا شدم و سرپرستی مهسا را به عهده گرفتم. یک سال و نیم قبل شوهرخواهرم، محسن را که در یک آژانس کار می کرد به من معرفی کرد و ما با هم ازدواج کردیم. محسن از همسر اولش یک پسر 15 ساله و یک دختر 4 ساله دارد که با همسر اولش زندگی می نمایند.

وی ادامه داد: مدتی پیش متوجه رفتار های عجیب دخترم شدم. او دیگر حاضر نبود حتی برای لحظه ای با پدرخوانده اش در خانه تنها بماند. وقتی با او صحبت کردم، به من گفت چند بار شوهرم در غیاب من او را آزار داده است. مهسا می گفت وقتی من به خرید یا حمام می رفتم محسن سراغ او می رفته و با تهدید او را آزار می داده است.وی در حالی که اشک می ریخت، گفت: این ماجرا تأثیر بدی بر روحیه دخترم گذاشته است و او دیگر قادر نیست به خوبی درس بخواند، به افسردگی مبتلا شده و مدام گریه می نماید.

آن قدر روحیه مهسا بد است که امروز نتوانست در دادگاه حاضر گردد. من از طرف او از این مرد شکایت دارم و برایش اشد مجازات می خواهم.

سپس متهم در صندلی ویژه ایستاد و در حالی که جرمش را انکار می کرد، گفت: همسرم به دروغ مرا متهم نموده من کاری ننموده ام.

اما قضات دادگاه پس از شور باتوجه به مدارکی که وجود داشت متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند، اما به اتهام عمل منافی عفت با دختر خوانده اش او را به 99 ضربه تازیانه و دوسال تبعید به یکی از شهرستان های دور محکوم کردند.

منبع:ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 433

به "تبعید و شلاق مجازات ناپدری کودک آزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبعید و شلاق مجازات ناپدری کودک آزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید