برخورد پلیس با شبکه ها و سرشبکه های بچه ها کار

به گزارش دیتاپد، فرمانده انتظامی تهران عظیم از برخورد پلیس با شبکه ها و سرشبکه های به کارگیری بچه ها کار و خیابان خبرداد.

برخورد پلیس با شبکه ها و سرشبکه های بچه ها کار

سردار حسین رحیمی در گفت وگو با دیتاپد، درباره نوع مواجهه پلیس با بچه ها کار اظهارکرد: ضروری است که دو موضوع را از هم جدا کنیم، یک موضوع بچه ها کار است که این افراد باید مورد حمایت همه جانبه دستگاه ها و بخش های مختلف باشند و همه وظیفه داریم که از آنها مراقبت کنیم.

وی ادامه داد: موضوع دوم افرادی است که اقدام به سوءاستفاده و بکارگیری این بچه ها نموده اند. اینکه هر صبح ده نفر توسط فردی در سر یک چهارراه پیاده شد و غروب آنها را جمع آوری نمایند موضوعی که باید نوع مواجهه با آن نیز متفاوت باشد و نگاه دستگاه های مسئول، سمن ها و ... باید نسبت به این موارد تفاوت داشته باشد. ما هم به عنوان پلیس اجازه نمی دهیم تا افراد سودجو اینطور از این بچه ها سوءاستفاده نمایند.

رحیمی ادامه داد: در خصوص بچه ها کار ما در خدمت دستگاه های حمایتی و مراقبتی هستیم، اما در خصوص گروه دوم اجازه را نمی دهیم که افراد چنین رفتاری با بچه ها داشته باشند و به همین دلیل نیز قطعا با شبکه ها و سرشبکه ها و کسانی که چنین اقداماتی را انجام دهند، برخورد می کنیم.

فرمانده انتظامی تهران عظیم در خصوص اینکه آیا تشدید برخورد با سرشبکه ها و شبکه ها انجام خواهد شد، گفت: این موضوعی است که پلیس همواره به آن توجه داشته؛ در گذشته هم مواردی بوده که برخورد کردیم و مواردی هم هست که در حال اجرا تحقیقات و کار کردن روی آنها هستیم.

رحیمی تاکید نمود که تمرکز پلیس در این مورد برخورد با شبکه ها و سرشبکه های به کارگیری بچه ها کار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1232

به "برخورد پلیس با شبکه ها و سرشبکه های بچه ها کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد پلیس با شبکه ها و سرشبکه های بچه ها کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید