این اسکنر نحوه شست و شوی دست ها را بررسی می کند

به گزارش دیتاپد، یک شرکت امریکایی از اسکنری رونمایی کرد که به منظور پیشگیری از شیوع ویروس، کیفیت شست و شوی دست ها را بررسی می کند.

این اسکنر نحوه شست و شوی دست ها را بررسی می کند

به گزارش تک کرانچ، شیوع کروناویروس موجب شده که شستن دست به عنوان یک راه حل موثر برای پیش گیری از بیماری به خاطر سپرده شود. شرکت پث اسپات (PathSpot)، برای بهبود کیفیت شست و شوی دست ها، نوعی اسکنر ارائه داده است که تمیز بودن دست ها را پس از شست و شو بررسی می کند.

کریستین شیندلر (Christine Schindler)، بنیان گذار و مدیرعامل پث اسپات گفت: اسکنر پث اسپات را می توان در هر مکانی که در آن غذا ارائه یا ذخیره می شود، به کار برد تا مشتریان و کارکنان آنجا بتوانند از پاکیزگی دست های خود مطمئن شوند.

این اسکنر، روی دیوار کنار سینک شست و شو نصب می شود تا افراد پس از شستن دست ها، تمیز شن آنها را بررسی کند. برای این کار، تنها کافی است که کاربر، دستان خود را زیر آن قرار دهد تا براساس میزان پاکیزگی دست ها، نور سبز یا قرمز از آن ساطع شود.

به گفته شیندلر، این اسکنر برای انجام دادن کار خود، تنها به چند ثانیه زمان نیاز دارد و با استفاده از آن می توان عوامل بیماری زا را به سادگی شناسایی کرد.

وی اضافه کرد: بیشتر مردم، شست و شوی دست ها را به درستی انجام نمی دهند. آنها دست های خود را می شویند اما برخی از آنها، 20 دقیقه کامل را به این کار اختصاص نمی دهند و یا از صابون برای شست وشو استفاده نمی کنند.

اسکنر پث اسپات در حال حاضر نمی تواند وجود کروناویروس را تشخیص دهد اما به شناسایی آلاینده های عفونی کمک کند. این شرکت، اسکنر خود را در رستوران ها روی صدها مشتری آزمایش کرد و دریافت که این فناوری می تواند تاثیر بالایی در کاهش آلودگی داشته باشد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1172

به "این اسکنر نحوه شست و شوی دست ها را بررسی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این اسکنر نحوه شست و شوی دست ها را بررسی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید