امکان برررسی در خواست های آموزشی دانشجویان دانشگاه گیلان به صورت غیر حضوری فراهم شد

به گزارش دیتاپد، با توجه به تداوم آموزش غیرحضوری در دانشگاه گیلان، امکان دسترسی مناسب دانشجویان برای ارائه درخواست ها، مربوط به حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به صورت غیر حضوری انجام می گردد.

امکان برررسی در خواست های آموزشی دانشجویان دانشگاه گیلان به صورت غیر حضوری فراهم شد

به گزارش خبرنگار دیتاپد، با توجه به تداوم آموزش غیرحضوری در دانشگاه گیلان و به منظور امکان دسترسی مناسب دانشجویان جهت ارائه درخواست ها، مربوط به حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به صورت غیر حضوری انجام می گردد و به درخواست های حضوری ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شایان ذکر است، جهت بهره مندی دانشجویان از خدمات غیرحضوری در حوزه آموزش دانشگاه گیلان، امکان ارسال درخواست های به وسیله کارتابل دانشجویان فراهم شده است.

1. گردش های حذف ترم بدون احتساب درسنوات-لغو حکم اخراج و ثبت انتخاب واحد با تاخیر که از جهت درخواست های متفرقه دانشجویان راه اندازی شده است.

2. مرخصی تحصیلی (با احتساب درسنوات/بدون احتساب درسنوات) مختص دانشجویانی است که در نیمسال دوم 99-98 انتخاب واحد انجام نداده اند.

حذف ترم (با احتساب درسنوات/بدون احتساب درسنوات) مختص دانشجویانی است که در نیمسال دوم 99-98 انتخاب واحد انجام داده اند.

3. در مورد درخواست حذف ترم بدون احتساب درسنوات پس از تائید نهایی گردش کار، علاوه بر ثبت شرایط ترم می بایست دروس دانشجو نیز توسط آموزش دانشکده از سامانه حذف گردد.

4. کلیه درخواست های مرخصی و حذف ترم مربوط به دانشجویان دانشگاه گیلان می باشد و دانشجویان میهمان جهت ارائه هرگونه درخواستی می بایست ابتدا موافقت دانشگاه مبدا را اخذ و ارائه کنند.

5. دانشجویانی که تا تاریخ 99/02/26 با درخواست مرخصی تحصیلی با احتساب ایشان در نیمسال دوم 99-98 در سامانه موافقت شده است (گردش به تائید نهائی رسیده است)، امکان ارسال درخواست مرخصی تحصیلی بدون احتساب برای نیمسال جاری را ندارند و ضروری است جهت پیگیری و اصلاح شرایط خود با آموزش دانشکده تماس بگیرند.

6. دانشجویانی که در نیمسال دوم 99-98 درخواست مرخصی تحصیلی با احتساب در سنوات ارسال کردند، ولی تا تاریخ 99/02/27 درخواستشان به تایید نهایی نرسیده است، درخواست قبلی آن ها از سامانه حذف شده و برای درخواست مرخصی تحصیلی (با احتساب/بدون احتساب) باید مجددا گردش کاری ارسال کنند.

7. دانشجویانی که با درخواست مرخصی تحصیلی آن ها در نیمسال دوم 99-98 موافقت شده است، امکان انتخاب واحد در نیمسال جاری را نخواهند داشت.

8. در کلیه موارد ضروری است دانشجویان مدارک و مستندات مربوط به درخواست خود را در قسمت الصاقی نامه بارگذاری کنند.

9. درخواست تقسیط شهریه شامل کلیه دانشجویان نبوده و پس از آنالیز مدارک و مستندات ارائه شده، حسب مورد آنالیز و تصمیم گیری خواهد شد.

10. کلیه درخواست هایی که به وسیله کارتابل آموزشی دانشجویان در سامانه سادا ارسال می گردد به وسیله مشاهده گردش کار مربوط به همان درخواست قابل پیگیری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1170

به "امکان برررسی در خواست های آموزشی دانشجویان دانشگاه گیلان به صورت غیر حضوری فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان برررسی در خواست های آموزشی دانشجویان دانشگاه گیلان به صورت غیر حضوری فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید