اخاذی سیاه زن و مرد مسافربر از زن متاهل

به گزارش دیتاپد، پلیس مرکز در پی زن و مرد آدم ربایی است که با سرقت اموال یک زن و تهیه فیلم سیاه از طعمه خود اخاذی کردند. پلیس احتمال می دهد قربانیان دیگری هم در دام متهمان گرفتار شده باشند.

اخاذی سیاه زن و مرد مسافربر از زن متاهل

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، روزهای پایانی هفته گذشته زن جوانی به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران آمد و از زن و مردی جوان که وی را ربوده و از او اخاذی های سیاه نموده بودند، شکایت کرد.

پرونده با دستور قضایی به پلیس آگاهی تهران ارسال شد و شاکی در تحقیقات گفت: شش ماه قبل از خانه بیرون رفتم تا خریدهایم را انجام دهم. از اتوبوس و تاکسی خبری نبود و به خاطر عجله ای که داشتم با توقف خودروی سواری مقابلم، سوار آن شدم تا به خانه بروم. زنی جوان در جایگاه عقب پایش را دراز نموده و نشسته بود و می گفت که پایش آسیب دیده و باید تنها بنشیند و کرایه اضافه را پرداخت می نماید. به همین دلیل مجبور شدم روی جایگاه جلو بنشینم. بعد از طی مسافتی او به بهانه این که جاده در دست تعمیر است، تغییر جهت داد و ناگهان متوجه شدم در حال خارج شدن از شهر است. به راننده اعتراض کردم که او و زنی که مسافرجایگاه عقب بود با چاقو تهدیدم کردند. آن زن چاقو را زیر گلویم گذاشت و تهدید کرد اگر سروصدا کنم گلویم را می برد. مرد آدم ربا کیفم که داخل آن کارت بانکی و رمز و 800 هزارتومان پول بود را همراه طلاهایم گرفت. بعد هم با تهدید و یاری همدستش از من فیلم سیاه گرفت و مرا در همان حال رها نموده و فرار کردند. با تنی زخمی به راه افتادم که کشاورزی مرا یافت و به مرکز درمانی رساند.

در ادامه به شوهرم زنگ زدم و برای حفظ آبرویم به او گفتم تصادف نموده ام. وقتی مرخص شدم به خانه بازگشتم اما کابوس آن ماجرا هنوز با من بود. دو هفته بعد زورگیران به تلفن همراهم زنگ زده و تهدید کردند که باید پول بپردازم درغیر این صورت فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر می نمایند و باعث می شوند شوهرم طلاقم دهد. از ترس چند مرحله برای آنها پول پرداختم اما اخاذی های آنها تمامی نداشت. این بار 200میلیون تومان خواستن که نتوانستم تهیه کنم و موضوع را به شوهرم گفتم و تصمیم گرفتیم از متهمان شکایت کنیم. همزمان با جمع بندی این اطلاعات چهره نگاری از متهمان فراری در حالی انجام شد که تحت تعقیب هستند و احتمال می رود افراد دیگری هم در دام آنها گرفتار شده باشند.

حبیب ا... صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبر به جام جم گفت: زن و مرد شیاد به اتهام آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار، تهیه فیلم سیاه و اخاذی مرتبط با آن تحت تعقیب پلیس هستند تا بعد از دستگیری راز دیگر جرایم شان فاش گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1886

به "اخاذی سیاه زن و مرد مسافربر از زن متاهل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخاذی سیاه زن و مرد مسافربر از زن متاهل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید