تکواندو

خبرنگاران شانس المپیکی شدن کاپیتان تیم ملی تکواندو افزایش یافت

تهران- خبرنگاران- شانس المپیکی شدن کاپیتان تیم ملی تکواندوی ایران با محرومیت قطعی روسیه از حضور در المپیک توکیو افزایش یافت.

5 بهمن 1399

زمان ثبت نام برای حضور در لیگ برتر تکواندو تمدید شد

به گزارش خبرنگاران، در حالی که تیم هایی که در پیش ثبت نام رقابت های لیگ نام خود در سایت مسابقات را ثبت نموده بودند تا 10 آبان ماه برای پرداخت هزینه ثبت نام زمان داشتند، سازمان لیگ به دلیل شرایط موجود در جامعه با تمدید 5 روزه، این زمان را تا 15 آبان ماه تمدید...

10 آذر 1399

تکواندوکار قزوینی به اردوی تیم ملی دانشجویی دعوت شد

به گزارش خبرنگاران، مهران برخورداری ملی پوش قزوینی به منظور حضور در بازیهای یونیورسیاد 2019 به مرحله جدید تمرینات تیم تکواندو دانشجویان پسر دعوت شد.

20 اردیبهشت 1399

شیوه جدید و ابداعی آزمون کمربند در فدراسیون تکواندو

به گزارش خبرنگاران، بر اساس برنامه ریزی از قبل تعیین شده قرار بود دوره 255 آزمون ارتقا کمربند فدراسیون تکواندو هفته اول اسفندماه برگزار گردد که ابتدا خبر از تعویق این دوره منتشر و سپس راه حل جدیدی برای آن از سوی کمیته آزمون اعلام شد.

5 اردیبهشت 1399

قهرمان اردنی المپیک آسیب دید، تغییر جهت میرهاشم برای سفر به توکیو

به گزارش خبرنگاران، احمد ابوغاش تکواندوکار 23 ساله تیم ملی اردن به دلیل آسیب دیدگی و عمل جراحی روی زانو پای راست خود حضور در مرحله نهایی رقابتهای گرندپری در سال 2019 را از دست داد. وی با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود با تائید این آسیب دیدگی نوشت: من دیروز یک...

24 دی 1398