کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!

به گزارش دیتاپد، ابتلای 9 تن از اعضای تیم استقلال اعم از مربی، سرپرست و بازیکن موجی از نگرانی دوباره بین هواداران این تیم ایجاد کرد تا شاید باز هم استقلال نتواند در روز های حساس پیش رو امتیازات کامل هر دیدار را برای خود کنار بگذارد. شاهرخ بیانی درباره اتفاقات اخیر در اردوی تیم استقلال اظهاراتی را مطرح کرده است.

کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!

از کرونایی شدن بازیکنان و مربیان استقلال خبر دارید؟

باعث تأسف است که بین این همه تیم در لیگ برتر به ویژه آن هایی که مدعی قهرمانی هستند استقلال این همه کرونایی دارد. واقعا باعث خجالت است. این نشان می دهد در تیم و باشگاه مدیریت درست و حسابی وجود ندارد.

چطور؟

وقتی {کمک} سرپرست و مربی تیم کرونا می گیرند دیگر تا ته این ماجرا را باید بخوانید. این آقایان حرفه ای گری را در پول دریافت می دانند و نمی دانند در یک باشگاه حرفه ای که روزی خداتومان پول بابتش می گیرند باید از تمرین به خانه و از خانه به تمرین بروند.

چرا این رفتار حرفه ای در استقلال اجرا نمی شود؟

از بس با بازیکنان مدارا می کنند. مهدی قایدی 14 روز در تمرینات نبود بعد مستقیم به ترکیب اصلی تیم رفت. این همه لی لی به لا لای بازیکن گذاشتن می شود همین. شما حرفه ای هستید. نوید کیا را ببینید چطور بازیکنانش را تهدید کرده که هر کس کرونا بگیرد 10 میلیون جریمه می شود؟ یحیی گل محمدی را ببینید مهدی عبدی را به خاطر یک دیدار 20 میلیون تومان جریمه کرد.

ایراد اصلی از کیست؟

مدیریت درست و حسابی در تیم نیست. این مسایل و کنترل کرونا که دیگر ربطی به بابا مسعود و حمایت وزارت ورزش ندارد. ما عادت کرده ایم همه تقصیر ها را گردن وزیر و وزارت ورزش بیندازیم. در حالی که این مسایل به خود تیم ربط دارد، به باشگاه و دیسیپلینی که برای تیم در نظر می گیرند. ساختار کلی باشگاه ایراد دارد. {کمک} سرپرست تیم باید الگوی همه باشد، ولی خودش کرونا می گیرد. مربی باید الگوی دروازه بانانش باشد، ولی خودش کرونا می گیرد!

دیدار های پیش رو را چطور پیش بینی می کنید؟

با این شرایط بازیکنان باید 15 روز در قرنطینه باشند و بعد تا بیایند خودشان را به شرایط قبل برگردانند که دیگر 5 بازی سپری شده است و این فصل هم قهرمانی را از دست می دهند. واقعا که باید به حال این تیم تأسف خورد. باید همه این نفرات از مربی و سرپرست گرفته تا بازیکن را جریمه های سنگین کنند تا برای بقیه درس عبرت شود.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1710

به "کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید