کالدرون: بازیکنانم مردانه جنگیدند

به گزارش دیتاپد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنانم مردانه جنگیدند و شایسته برد در شهرآورد بودند.

کالدرون: بازیکنانم مردانه جنگیدند

به گزارش ایرنا، گابریل کالدرون در خاتمه شهرآورد پایتخت که با رجحان یک بر صفر پرسپولیس به اتمام رسید، گفت: به بازیکنان تبریک می گویم که مردانه جنگیدند و در این بازی مهم به پیروزی رسیدند.

وی اضافه کرد: در اینگونه دیدارهای سخت، به طور معمول هر تیمی که گل نخست را به ثمر برساند به رجحان می رسد. بهترین دروازه بان آسیا را داریم که یک گل حتمی را از حریف گرفت.

کالدرون در مورد سطح فنی پایین این دیدار، توضیح داد: در تلاش برای تغییر سبک بازی تیم هستیم و هر روز بهتر می شویم.

وی در مورد بازی دادن به مهدی عبدی که گل رجحان تیمش را به ارمغان آورد، گفت: مربی باید بازی خوانی داشته باشد و فرصت اشتباه نداریم. همه بازیکنان خوب بودند و کسانی که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفتند، عملکرد مناسبی داشتند.

کالدرون در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد تیمش را با پشتوانه اسامی بزرگ روانه میدان می کند، گفت: اگر اینگونه بود که به عبدی بازی نمی دادم و شما در این سوال اشتباه می کنید. از دیتاپد می خواهم سوالات حرفه ای مطرح کنند.

این مربی ادامه داد: روی تمام بازیکنان حساب باز می کنم و هر فردی ممکن است جزو 11 بازیکن اصلی در دیدار آینده باشد.

وی درباره عملکرد جونیور، اعلام کرد: او بازیکن جوانی است و باید توانایی هایش را اثبات کند. هرچند او گزینه نهم برای جذب بود، اما اکنون بازیکن ما است و کمی هماهنگی برایش سخت است، چراکه زبان سایر نفرات را متوجه نمی شود.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما دیداری بردید که بازیکنان تیم ها فقط زیر توپ می زدند، گفت: یک بازی سختی را بردیم و با صحبت های شما موافق نیستم. فکر می کنم با دیتاپد استقلال صحبت می کنم و این پیروزی ما قابل تقدیر است. شما چه سوالاتی از سرمربی استقلال که باخته است، می پرسیدید؟

زمانی که صحبت های خبرنگار ادامه یافت، کالدرون خطاب به او، گفت: بیشتر از مربی در نشست خبری صحبت می کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 421

به "کالدرون: بازیکنانم مردانه جنگیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: بازیکنانم مردانه جنگیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید