پورحسن: تصمیم فدراسیون والیبال تغییر نکرد، بهتر است صحبت نکنم!

به گزارش دیتاپد، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: تصمیم ما برای انتخاب میزبان بازی فینال لیگ برتر تغییر نکرده است و در مورد جریمه طرفداران شهرداری ورامین صحبت نمی کنم.

پورحسن: تصمیم فدراسیون والیبال تغییر نکرد، بهتر است صحبت نکنم!

منوچهر پورحسن در گفت و گو با دیتاپد، درباره صحبت های چند روز اخیر مبنی بر تغییر نظر فدراسیون والیبال و انتخاب سالن 12 هزار نفری به عنوان میزبان بازی های فینال و رده بندی لیگ برتر شرح داد: به هیچ عنوان تصمیم ما تغییر ننموده است. ما در این مورد دو بار با تیم ها جلسه داشتیم که در هر دوی این نشست ها سالن آزادی اولویت اول ما (سازمان لیگ) و تیم ها بود.

او اضافه نمود: تا چند روز گذشته در سالن آزادی مسابقات اسب سواری برگزار می شد و قرار داد دیگری داشتند که به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم از اولویت دوم یعنی تبریز به عنوان میزبان استفاده کنیم چون تیم شهرداری تبریز در فینال و رده بندی حضور ندارد. با این حال باز هم در جلسه اعلام نمودیم که اگر سالن 12 هزار نفری آماده گردد مسابقات در تهران خواهد بود. در جلسات با تیم ها همه حاضرین اولویت اول را آزادی و اولویت دوم را تبریز اعلام نموده بودند.

رئیس سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که پس چرا تیم باشگاه سایپا به این میزبانی اعتراض دارد؟ اظهار کرد: تیم سایپا اعتراض نموده و حق این باشگاه است. به این موضوع رسیدگی می کنیم اما در آن موقع مطمئن نبودیم که سالن آزادی آماده می گردد یا نه. پس از اعلام میزبانی تبریز به تیم ها گفتیم که به نظر می رسد آزادی در حال آماده شدن است و فعلاً کارهای اعزام خود را انجام ندهند تا تصمیم نهایی را اعلام کنیم. هرچند که این سالن را دیر به ما تحویل دادند اما خوشبختانه الآن کف پوش ها آماده است و می توانیم از اولویت اول خود استفاده کنیم.

او در مورد شائبه های لابی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با تیم شهرداری ورامین برای اعلام رأی در مورد حواشی بازی این تیم با پیغام مشهد نیز گفت: بهتر است من در این خصوص صحبت نکنم شاید دوستان ناراحت شوند. من 35 روز است که در حال همکاری با فدراسیون هستم. در جلسه کمیته انضباطی گفتند موسوی سه بار مرتکب بد اخلاقی شده و باید تنبیه گردد. روال کار این است که بار نخست به بازیکن یا تیم تذکر می دهند و در بار دوم آن ها را جریمه می نمایند. اگر برای سومین بار تیم یا فردی اشتباهی را مرتکب گردد جریمه را تشدید می نمایند.

پورحسن در پاسخ به این سوال که آیا نوع جریمه طرفداران شهرداری ورامین منطقی است؟ گفت: به هر حال در جلسه تصمیم بر این شد که موسوی محروم گردد و باید به این تصمیم احترام گذاشت اما در مورد طرفداران ورامین بهتر است خود کمیته انضباطی و آقای فرخی جوابگو باشند. احتمالاً جواب قانع نماینده ای خواهند داشت.

او زمان برگزاری بازی های اول و دوم فینال و رده بندی لیگ برتر را نیز روزهای 23 و 25 اسفند ماه اعلام نمود. در صورت احتیاج به بازی سوم فینال نیز این دیدار روز 26 اسفند ماه برگزار می گردد. همچنین بازی رده بندی 25 اسفند برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 184

به "پورحسن: تصمیم فدراسیون والیبال تغییر نکرد، بهتر است صحبت نکنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورحسن: تصمیم فدراسیون والیبال تغییر نکرد، بهتر است صحبت نکنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید