پاسخ باشگاه صنعت نفت آبادان به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال

به گزارش دیتاپد، باشگاه صنعت نفت آبادان به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره پرونده اسکوچیچ پاسخ داد.

پاسخ باشگاه صنعت نفت آبادان به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال در رابطه با پرونده اسکوچیچ پاسخ داد.

متن این جوابیه به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به مصاحبه اخیر امیر مهدی علوی، سخنگوی محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با رسانه های ورزشی در خصوص شکایت باشگاه صنعت نفت آبادان از آقای اسکوچیچ لازم می داند جهت روشن شدن افکار عمومی توضیحات ذیل ارائه شود:

قبل از ورود به موضوع اصلی خاطرنشان می سازد که پرونده شکایت این موسسه از سرمربی سابق خود هنوز به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشده است که آنها تعجب کنند یا نکنند.

این پرونده فعلا در کمیته مشخص شرایط باز است و چنانچه سرمربی سابق صنعت نفت تا روز 17 شهریور 1399 از واریز مبلغ حدود 75 هزار دلار به حساب بانکی اعلام شده از سوی موسسه خودداری نماید، آنگاه این پرونده جهت صدور حکم مقتضی به کمیته انضباطی فیفا ارجاع خواهد شد.

از آنجا که هرگونه مکاتبه با فیفا از سوی هریک از طرفین این شکایت سریعا به اطلاع طرف دوم می رسد، از سخنگوی محترم فدراسیون درخواست می شود چنانچه سند یا مدرکی دال بر تعجب فیفا از اقدام به شکایت موسسه وجود دارد آن را رسانه ای کنند و چنانچه سند و مدرکی وجود ندارد رسما بابت ایجاد ذهنیت منفی در خصوص اقدام درست این موسسه در شکایت از سرمربی سابق خود عذرخواهی کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1319

به "پاسخ باشگاه صنعت نفت آبادان به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ باشگاه صنعت نفت آبادان به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید