ورود به هیات مدیره پرسپولیس با وعده 7 میلیارد تومانی

به گزارش دیتاپد، سرپرست باشگاه پرسپولیس وعده داده بود 7 میلیارد تومان برای باشگاه فراهم می نماید، اما فعلا خبری از این رقم نیست.

ورود به هیات مدیره پرسپولیس با وعده 7 میلیارد تومانی

به گزارش گروه ورزشی دیتاپد، در حالی که روز گذشته عنوان شد که مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای جذب یحیی و دادن بخشی از پول کالدرون دو میلیارد تومان از عبدالرضا موسوی عضو سابق هیات مدیره استقلال قرض گرفته، موسوی با انتشار پستی در اینستاگرام این مسئله را رد کرد. اما انتشار پست تکذیب توسط موسوی دو دلیل داشت؛ یکی درخواست رسول پناه و دیگری حمله طرفداران استقلال به صفحه او بابت اینکه چرا به عنوان یک استقلالی، به پرسپولیسی ها یاری اقتصادی نموده است.

تسنیم در این مورد نوشته که رسول پناه به این شرط به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآمده که 7 میلیارد تومان پول برای باشگاه فراهم کند. اما حالا معین شده که او تا به حال تنها دو میلیارد تومان پول آورده که ظاهرا همین دو میلیارد تومان هم پولی است که از موسوی قرض گرفته بود.

موسوی به رسول پناه مهلت داده بود تا 20 فروردین (امروز) این دو میلیارد تومان را پس بدهد اما رسول پناه هنوز نتوانسته این رقم را پس بدهد که با این حساب بعید نیست موسوی برای پس دریافت پول، مراحل قانونی را طی کند.

حالا و در شرایطی که احتمال ایجاد تغییرات در بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس بسیار زیاد شده، رسول پناه صندلی خود را در خطر می بیند چراکه او نه تنها 7 میلیاردی که وعده اش را داده بود برای باشگاه فراهم ننموده، بلکه همان دو میلیارد تومانی که قرض گرفته بود را هم پس نداده و این موضوع، کار را برای ماندن او سخت می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1073

به "ورود به هیات مدیره پرسپولیس با وعده 7 میلیارد تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود به هیات مدیره پرسپولیس با وعده 7 میلیارد تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید