هدفم رسیدن به سکوهای بین المللی است، گرانی وسایل تیراندازی باکمان

به گزارش دیتاپد، مهناز قره باغی در مصاحبه با خبرنگاران بابیان اینکه از 2 سال پیش به طور حرفه ای در رشته تیراندازی با کمان کار می کنم، گفت: در این مدت عناوین استانی و کشور بسیاری کسب کردم به طوری که در مسابقات المپیاد بانوان غرب کشور سال گذشته اول شدم و در مسابقات رنکینگ کشوری سمنان در رکوردگیری به رتبه دوم رسیدم.

هدفم رسیدن به سکوهای بین المللی است، گرانی وسایل تیراندازی باکمان

وی بابیان اینکه در مسابقات قهرمانی کشور دلیجان که از استان های مختلف در آن شرکت کرده بودند نیز مدال طلای این مسابقات را کسب کردم، گفت: درگذشته محدودیت های فراوانی در این رشته ورزشی در همدان وجود داشت اما با وضعیت بهتر شده است.

قره باغی بابیان اینکه امکانات آموزشی تیراندازان تا مرحله ای که به حرفه ای نزدیک شوند در هیئت تیراندازی با کمان استان همدان وجود دارد، گفت: ورزشکاران برای آموزش احتیاج به تهیه تجهیزات ندارند.

وی با اشاره به گران بودن تجهیزات حرفه ای تیراندازی با کمان بیان نمود: رشته تیراندازی با کمان از رشته های گران محسوب می شود و در حال حاضر نیز هزینه های آن با توجه مسائل اقتصادی بیشتر شده است.

بانوی قهرمانی تیراندازی با کمان همدان مطرح نمود: این روزها اگر کمک مسئولان نباشد کار کردن در این رشته بسیار سخت است کمااینکه به دلیل هزینه های تجهیزات؛ بسکمک از استعدادها سوخت می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 53

به "هدفم رسیدن به سکوهای بین المللی است، گرانی وسایل تیراندازی باکمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدفم رسیدن به سکوهای بین المللی است، گرانی وسایل تیراندازی باکمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید