مقاله: گالری هنر انتاریو (کانادا)

به گزارش دیتاپد، گالری هنر انتاریو هر روز هفته به جز دوشنبه ها باز است. ساعت کاری مجموعه از ساعت 10.30 صبح آغاز شده و تا 5 بعدازظهر ادامه دارد. البته روزهای چهارشنبه تا آدینه گالری تا ساعت 9 شب باز می ماند. به مسافران تور کانادا پیشنهاد می کنیم حداقل 2 ساعت را برای بازدید از این مجموعه اختصاص دهند. قیمت بلیت ورودی گالری 25 دلار کانادا است؛ البته بازدید برای افراد زیر 25 سال رایگان است. بلیت خود را می توانید هم به صورت آنلاین و هم در ورودی گالری تهیه کنید. گالری در مرکز شهر تورنتو قرار گرفته است و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس است.

مقاله: گالری هنر انتاریو (کانادا)

گالری هنر انتاریو مجموعه ای بسیار عظیم از آثار هنری هنرمندان کانادایی و همچنین آثاری از دوره های باروک و رنسانس را در خود جای داده است. این گالری 45 هزار متر مربع فضای عمومی دارد و یکی از عظیمترین گالری های هنری در امریکای شمالی است. در طول دوران فعالیتش، این گالری میزبان و سازمان دهنده بعضی از مشهورترین و مهم ترین نمایشگاه های هنری در دنیا بوده است و یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی تورنتو در بین تمامی مسافران تور کانادا به حساب می آید.

مسافران تور کانادا می توانند روزهای زیادی را به دیدن آثار هنری داخل گالری اختصاص دهند. علاقه مندان به هنر و تاریخ به هیچ عنوان نباید فرصت بازدید از این گالری بی نظیر را در سفرشان از دست بدهند. در میان بعضی از بهترین آثار برای دیدن و بهترین کارها برای انجام دادن در گالری هنر انتاریو، می توان به این ها اشاره نمود:

منبع مقاله: گالری هنر انتاریو (کانادا)

انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1354

به "مقاله: گالری هنر انتاریو (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: گالری هنر انتاریو (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید