مذاکره با یک شرکت بین المللی در خصوص راه اندازی تراموای اصفهان

به گزارش خبرنگاران، اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی ضمن تبریک نایب قهرمانی سپاهان در رقابت های لیگ برتر، گفت: امیدوارم پسران طلایی سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی و در بازی مقابل پرسپولیس که می تواند جام ارزشمندی را برای اصفهان به ارمغان بیاورد نیز پیروز ظاهر شوند.

مذاکره با یک شرکت بین المللی در خصوص راه اندازی تراموای اصفهان

وی در ادامه با اشاره به برگزاری اجلاس همکاری های شانگهای، شرح داد: کشورهای عضو این اجلاس مانند چین، روسیه، پاکستان و برخی دیگر از کشورها برای توسعه مسائل اقتصادی در کشور چین گردهم آمده بودند، برخی استانداران و شهرداران از کشورهای عضو حضور داشتند، ایران در این اجلاس به عنوان عضو ناظر حضور داشت و من نیز به عنوان شهردار اصفهان یکی از سخنرانان این اجلاس بودم.

شهردار اصفهان گفت: در این اجلاس در خصوص آمادگی شهر اصفهان برای همکاری در زمینه مسائل اقتصادی صحبت شد، مدیریت شهری، احیای مأموریت های تاریخی کشورها و شهرهای در امتداد جاده ابریشم به عنوان یک شبکه ارتباطی تجاری و فرهنگی سه هزار ساله و مهم میان شرق و غرب از جمله مسائلی بود که در این اجلاس مطرح شد.

وی اضافه کرد: اشتراکات فرهنگی، توانمندی های متعدد کشورها و شهرهای این راستا، تقویت روابط چندجانبه و توسعه از دیگر مواردی بود که در این اجلاس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نوروزی گفت: همچنین در نمایشگاه شهر چونگ چینگ و همزمان با افتتاح نمایشگاه، معاون سابق نخست وزیر ایتالیا و معاون مجلس مجارستان صحبت کردند. این افراد و همه دیگر سخنرانان این اجلاس، در خصوص تقویت همکاری ها صحبت کرده و چینی ها نیز در این اجلاس 200 میلیارد یوآن قرارداد امضا کردند.

وی با بیان اینکه در حاشیه این اجلاس در جلساتی با برخی شرکت ها حضور یافتم، گفت: در حاشیه این اجلاس با یک شرکت بین المللی در خصوص تراموا مذاکره شد که قرار شد برای ادامه این مذاکرات این شرکت به اصفهان آمده و مذاکرات ادامه یابد.

شهردار اصفهان گفت: از شرکت مترو، تراموا و خطوط آنها و از چند مجموعه در حوزه مدیریت شهری نیز بازدیدهایی به عمل آمد که امیدوارم با توجه به شرایط فعلی بتوانیم از طریق این کشورها برخی مسائل موجود را برطرف کنیم. همچنین در خصوص گردشگری نیز ملاقات هایی با سفیر ایران در پکن و مسئولین کنسولگری در گوانجو برقرار شد که امیدوارم شرایط بهتری برای سفر چینی ها به ایران فراهم شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 23 بهمن 1398 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 418

به "مذاکره با یک شرکت بین المللی در خصوص راه اندازی تراموای اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره با یک شرکت بین المللی در خصوص راه اندازی تراموای اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید