محمدرضا زنوزی: به دنبال مکان مناسب برای احداث ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی هستیم

به گزارش دیتاپد، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز از کوشش برای انتخاب زمین مناسب برای احداث ورزشگاه اختصاصی این باشگاه اطلاع داد.

محمدرضا زنوزی: به دنبال مکان مناسب برای احداث ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی هستیم

به گزارش دیتاپد ، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی در مورد وضعیت مسیر رفت و آمد طرفداران این تیم به ورزشگاه یادگار امام (ره) گفت: ابتدا از شهرداری و عوامل آن که کوشش می نمایند شرایطی را فراهم نمایند تا مردم راحت به ورزشگاه بیایند، تشکر می کنم. واقعاً اقدامات خوبی اجرا شده است و راه دسترسی مردم به ورزشگاه یادگار امام (ره) آسان تر شده است. طرفداران هم مقداری، البته فقط مقداری نسبت به گذشته راحت تر شده اند.

وی در ادامه اضافه نمود: ان شاءالله سعی ما این است که بین شهرداری و ورزشگاه هماهنگی صورت گیرد تا سایر مسائل هم رفع گردد و مردم به راحتی به ورزشگاه بیایند و از تیم خود حمایت نمایند.

مالک باشگاه تراکتورسازی راجع به وعده هایی که درباره احداث ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی داده شده بود، توضیح داد: اتفاقاً امروز به دیدار شهردار شهر تبریز رفته بودم تا آنالیز کنیم در کدام منطقه شهر می توانیم این ورزشگاه اختصاصی را احداث کنیم. از همین رو قرار شد شهردار دستور بدهد تا آنالیز هایی صورت گیرد و زمین هایی برای این کار پیشنهاد گردد که دسترسی مردم به آن راحت باشد. ان شاءالله تا دو ماه آینده هم این آنالیز ها انجام و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 121

به "محمدرضا زنوزی: به دنبال مکان مناسب برای احداث ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا زنوزی: به دنبال مکان مناسب برای احداث ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید