محصص: تمام امکانات برای موفقیت تیم ملی فراهم شد

به گزارش دیتاپد، رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال معتقد است تمامی امکانات و شرایط برای موفقیت تیم ملی فراهم شد و در هیچ دوره دیگری به این شکل برای تیم ملی فراهم نشده بود.

محصص: تمام امکانات برای موفقیت تیم ملی فراهم شد

به گزارش دیتاپد و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص درباره مسابقه روز گذشته ایران برابر ژاپن گفت: آمار این بازی به خوبی نشان می دهد که ما فاصله زیادی با تیم حریف نداشتیم. در نیمه اول با تمرکز بیشتر و تنش کمتری بازی کردیم اما در نیمه دوم تمرکز خودمان را از دست دادیم. با این وجود وقتی آمار مسابقه را می بینیم تعیین است که تعداد شوت های بیشتری به سمت دروازه ژاپن زدیم، اختلاف مالکیت توپ ما با حریف 47 در مقابل 53% بود همچنین در نبردها، تعداد پاس و موارد دیگر به ژاپن نزدیک بودیم و قطعا مستحق چنین نتیجه ای نبودیم.

مدرس فیفا و کارشناس فوتبال گفت: نباید دستاوردها و زحماتی که کشیده شده را به راحتی فراموش کرد. تیم ما به مرحله نیمه نهایی جام رسید و حریفان قدرتمندی را شکست داد. این درست نیست که حریفان تیم ملی را کوچک یا ضعیف فرض کنیم. ما برابر ویتنامی پیروز شدیم که بازی های بسیار خوبی در این جام انجام داد و کیفیت آنها را برابر همین ژاپن به خوبی دیدیم. مقابل عمان و چینی قرار گرفتیم که قطعا تیم های قدرتمند و خوبی بودند. همچنین تمامی امکانات و شرایط برای موفقیت تیم ملی فراهم شد. امکانات، اردوهای مناسب، شرایط اقتصادی مطلوب و سایر ملزوماتی که شاید در هیچ دوره دیگری به این شکل برای تیم ملی فراهم نشده بود. در نهایت باید بپذیریم که زحمات زیادی کشیده شد و از سوی فدراسیون یا اعضای تیم ملی هیچ کوتاهی انجام نشد. درست نیست که با یک شکست تمامی زحمات و کوشش های اجرا شده را نادیده بگیریم و به دنبال متهم کردن اشخاص باشیم.

محصص اضافه کرد: شاید خیلی از فوتبال دوستان ایرانی در آرزوی کسب قهرمانی بودند و ممکن است حس بدی از این اتفاق داشته باشند اما واقعیت فوتبال همین است. چیزی تمام نشده و زندگی ادامه دارد. مهم این است که به نقاط ضعف خودمان فکر کنیم و به دنبال ترمیم آن باشیم تا بتوانیم در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 144

به "محصص: تمام امکانات برای موفقیت تیم ملی فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصص: تمام امکانات برای موفقیت تیم ملی فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید