فتحی: یکدلی، وحدت و همبستگی ارکان باشگاه، شاخصه اصلی استقلال است

به گزارش دیتاپد، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت این تیم و مسائل مدیریتی این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

فتحی: یکدلی، وحدت و همبستگی ارکان باشگاه، شاخصه اصلی استقلال است

به گزارش دیتاپد، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. مشروح صحبت های او به توضیح زیر است:

- ابتدا از وضعیت استقلال آغاز کنیم.

خدا را شکر شرایط حاضر بر تیم بسیار مطلوب است. بچه ها با نشاط و با روحیه کامل درحال آماده سازی و حضور قدرتمند در نیم فصل دوم و همینطور جام باشگاه های آسیا هستند. یکدلی، وحدت و همبستگی بین تمامی ارکان باشگاه اعم از هیأت مدیره جدید و تازه نفس، کادر مدیریتی و سرپرستی، کادر فنی و بازیکنان شاخصه اصلی این روزهای استقلال است و امیدواریم با استمرار این وضعیت شاهد بهترین روزها برای استقلالمان باشیم.

- امروز طرفداران استقلال منتظر خبرهای خوشی از طرف شما هستند. از جابجایی در روزهای پایانی چه خبر؟ آیا بازیکن یا بازیکنان دیگری به استقلال جذب می شوند؟

با تمام توانمان در کوشش شبانه روزی هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادر فنی و سرمربی توانمندمان را جذب کنیم و به تیم اضافه کنیم. ایسما و نورافکن را جذب کردیم و امیدواریم به لطف خدا در این دو روز باقی مانده هم بتوانیم بازیکن دیگری در حد نام استقلال و هم سطح بازیکنان خوبمان جذب و ادامه کار را برای خود هموارتر کنیم.

- از هیأت مدیره جدید چه خبر؟ آیا جلسه ای با اعضای جدید داشته اید؟

ابتدا از وزیر محترم ورزش و جوانان و همینطور مجمع محترم باشگاه به جهت انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره تشکر می کنم. قبلاً هم عرض نموده بودم که با توجه به شناختی که از این عزیزان دارم و توانمندی ای که این دوستان در حوزه های مختلف دارند، مطمئناً شاهد روزهای خوب و ایده آلی برای باشگاه استقلال خواهیم بود. هرچند که جا دارد از زحمات تمامی بزرگواران و عزیزانی که در هیأت مدیره قبلی واقعاً زحمت کشیدند و از هیچ کوششی برای باشگاه فروگذاری نکردند هم سپاس ویژه ای داشته باشم و من به عنوان عضو کوچک این جمع از نظرات این جمع استفاده خواهم کرد.

- طی این چند روزه با توجه به عدم استفاده از آقای حسن زمانی در جمع هیأت مدیره استقلال، مطالب و مواردی از سوی ایشان در مورد وزیر محترم ورزش و جوانان مطرح شد. نظر شما در این خصوص چیست؟

من عرض کردم به همه اعضای سابق هیأت مدیره ارادت دارم. به محض انتخاب اعضای جدید، خدمت آن عزیزان تماس گرفتم. همینطور به جناب زمانی زنگ زدم. متأسفانه فرمایشات ایشان به نظر بنده اصلاً و ابداً صحیح نیست. حدود شش ماهی هست که من در باشگاه مشغولم و تنها عضو باقی مانده از هیأت مدیره قبلی هستم. الحق والانصاف حتی یک مورد دخالت از سوی وزارت ورزش و شخص وزیر محترم ندیده ام و بارها هم گفته ام شأن و شخصیت وزیر ورزش با آن همه دغدغه و گرفتاری های موجود در بدنه وزارت ورزش و جوانان اجل از این است که به مسائل باشگاه و باشگاه داری ورود نمایند. جناب آقای ملکی به عنوان رئیس هیأت مدیره سابق گواه این ادعای بنده خواهد بود که هر وقت برای باشگاه هر مشکل و معضلی پیش می آمد، درب اتاق ایشان برای ما باز بود و هر کاری که از عهده ایشان بر می آمد، انجام می دادند. حتی یک مورد به یاد ندارم ایشان در امور باشگاه دخالتی داشته باشند. از زمان حضور من به یاد ندارم چنین چیزی اتفاق افتاده باشد. عرض کردم درخواست یاری و مساعدت بوده که هم شخص وزیر محترم و هم جناب داورزنی از هیچ لطف و عنایتی در حق باشگاه دریغ ننموده اند. من فقط یک مورد را به استحضار طرفداران عزیز، فهیم و بزرگوارمان برسانم، اگر حضور پر رنگ وزیر ورزش در مورد صدور مجوز حرفه ای نبود و ساعت های متمادی و متوالی که این بزرگوار وقت گذاشتند، نبود، یقین داشته باشید که الان ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتیم. قطعاً فدراسیون محترم فوتبال و جناب آقای تاج گواه این ادعای بنده خواهند بود.

انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره بر اساس نیازهای باشگاه و بر مبنای کار کارشناسی از سوی مجمع اجرا شده و شاکله هیأت مدیره جدید، خود موید این عرض بنده است. جناب آقای زمانی هم به اندازه توانایی و بضاعتشان برای باشگاه زحمت کشیدند، به مانند دیگر اعضای محترم هیأت مدیره سابق که با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، باشگاه از وجود این عزیزان محروم شد و به نظرم مجمع محترم باشگاه، تصمیم گرفت از شخص فعال تر و پیگیرتری که بتواند مسائل باشگاه را در ابعاد تاثیرگذارتری مثل حوزه های مالی و بازاریابی و.... حل و فصل کند، استفاده نماید. همواره تغییر افراد در حوزه های مدیریتی، نشانه عدم توانایی نیست بلکه از این موضع نگاه کنیم که در این مقطع قطعاً مجمع و وزارت محترم ورزش به قصد تقویت باشگاه و به کار گیری عضو تاثیرگذارتری اقدام نموده است.

در هرحال با توجه به آغاز نیم فصل و جام باشگاه های آسیا و لزوم تقویت باشگاه، به خصوص از حیث روانی و افکار عمومی، تمامی دوست داران استقلال، اگر استقلال را دوست دارند و به موفقیت باشگاه و تیم فکر می نمایند، باید به استقلال یاری نمایند و از دامن زدن و نشر مطالبی که به هر نحوی به آرامش تیم لطمه می زند، خودداری نمایند. هرکسی و هر عزیز و بزرگواری که عاشق استقلال است، اگر موفقیت تیم را دوست دارد، در هر پست و مقام و جایگاهی می تواند به استقلال یاری کند. عشق به استقلال و یاری به جمع آبی پوشان، منحصر به جایگاهی نیست و عرض کردم هرکسی که به رنگ آبی عشق می ورزد، هرکجا که باشد، می تواند به تیم محبوبش یاری کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 145

به "فتحی: یکدلی، وحدت و همبستگی ارکان باشگاه، شاخصه اصلی استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: یکدلی، وحدت و همبستگی ارکان باشگاه، شاخصه اصلی استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید