فال روزانه 20 ، 08، 1398

به گزارش دیتاپد، فال روزانه دوشنبه 20 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 20 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سال برآورده شدن آرزوهای شماست و آنچه که دور از انتظارتان بود را خیلی زود به دست خواهید آورد. بنابراین از همین امروز خودتان را برای اتفاقات خوش آماده کنید. اگر چه امسال سختی های زیادی را در محیط کاری خواهید کشید اما پس از این که نتیجه تلاش هایتان را دیدید، تمام خستگی هایتان به در می شود. سعی کنید که به جای تک روی، از دیگران کمک بگیرید و با آنها شریک شوید. رابطه عاطفی شما وارد مرحله تازه ای می شود که فکرش را نمی کردید اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه کوچک می تواند اثرات بزرگی داشته باشد. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید. در اوایل سال جدید پولی به دست تان می رسد که می توانید آن را برای یکی از هدف هایتان کنار بگذارید. سعی کنید که برای هر قدمی که بر می دارید، برنامه ریزی شده عمل کنید. در فصل تابستان سفرهای هیجان انگیزی را در کنار خانواده و دوستان تان تجربه خواهید کرد. ماههای آذر، خرداد و مرداد از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فال روزانه 20 ، 08، 1398

امروز آنقدر غرق شادی هستید که دیگران می توانند به راحتی راز دلتان را حدس بزنند. پر از شوق زندگی هستید و دوست دارید که کارهای مهم انجام دهید. شک نکنید و به ندای قلب تان گوش دهید. حرفی از جانب یکی از دوستان تان می شنوید که کمی شما را نگران می کند. کافی است که خونسردی خودتان را حفظ کنید و با آرامش دلیلش را بپرسید. یک بسته در راه دارید که بر شدت شادی تان خواهد اضافه کرد.

چند روزی ست موضوعی ذهن تان را درگیر کرده به طوری که فکر کردن برایتان سخت شده است. سخت نگیرید، این شرایط برای هر کسی طبیعی اس. بهتر است که فکرتان را منحرف کنید تا همه چیز به حالت طبیعی خود بازشود. نظر شما در مورد عشق و عاشقی تغییر کرده و به فکر تصمیمی اساسی هستید اما فعلا شرایط خوبی برایتان مهیا نیست. عجله نکنید و این کار را به بعد موکول کنید.

چیزی را در دلتان پنهان کرده اید اما صبرتان به سر آمده و دوست دارید که آن را فاش کنید. پس از بیان این راز احساس راحتی و آرامش زیادی پیدا خواهید کرد. تصمیمی گرفته اید که احساس می کنید هنوز برای آن آمادگی ندارید. از آنجا که کار از کار گذشته است، بهتر است که انتظارتان را پایین بیاورید و سعی کنید که خودتان را با آن شرایط وفق دهید. اگر به خودتان کمک کنید، اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد.

قولی به فردی داده اید که هنوز به آن عمل نکرده اید، بهتر است که امروز به طرف مقابل تان زنگ بزنید و از او عذرخواهی کنید. در غیر این صورت او اعتمادش را به شما از دست خواهد داد. امروز تغییراتی را تجربه می کنید که تا به حال در زندگی تان نداشته اید. این تغییرات نگاه شما را به زنده تغییر می دهد به طوری که دوست دارید راستا زندگی تان را تغییر دهید. اما بهتر است که عجله نکنید. هر چه مختاط تر پیش روید، بهتر است.

شما توانایی های زیادی دارید اما هیچوقت جسارت نشان دادن آنها را نداشته اید. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا بتوانید خودی نشان دهید و دیگران را حیرت زده کنید. اگر این راهی که امروز در پیش گرفته اید را ادامه دهید، پایان خوبی از نظر کاری و درآمد مالی در انتظارتان خواهد بود. شما فرد انعطاف پذیری هستید و می توانید خودتان را با شرایط مختلف وفق دهید. حال زمان آن است که این خصوصیت را در رابطه عاطفی تان به کار گیرید.

منتظر تغییری هستید و این صبر شما را خسته کرده است. امروز می فهمید که این انتظار زودتر از آنچه فکرش را بکنید به سر خواهد آمد. بنابراین انرژی و انگیزه تان را بالا نگه دارید. مسئله ای ذهن شما را درگیر کرده که باید چه زودتر آن را برای شریک زندگی تان به زبان آورید. هر چه بیشتر آن را پنهان کنید، وضعیت سخت تر می شود. بنابراین درنگ نکنید. پایانی روز فرصتی برایتان فراهم می شود تا کمی تنش های اخیرتان را از بین ببرید و به آرامش برسید.

بی جهت احساس افسردگی می کنید. برای از بین بردن این حس، قلب تان را باز بگذارید تا در ارتباط تان با دیگران انرژی مثبت به شما هم منتقل شود. هر چه به دیگران بیشتر محبت کنید، حالتان بهتر می شود. اگر در رابطه عاطفی تان احساس فشار می کنید، بهتر است که زمانی را به تنهایی اختصاص دهید و بیشتر در مورد آینده رابطه تان بیاندیشید. اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید، بهتر است که طرف مقابل تان را هم درگیر نکنید.

دلتان می خواهد کاری انجام دهید اما قلب تان مانع می شود. دوست دارید که هر چه زودتر به هدف تان برسید اما عجول بودن راه چاره نیست. با صبوری خواهید دید که بهترین اتفاق برایتان خواهد افتاد. امروز بیرون رفتن از خانه برایتان سخت شده، به همین دلیل به پیشنهادهای دوستان تان جواب رد می دهید. از این فرصت استفاده کنید و در تنهایی بیشتر بیاندیشید. هر چه آگاهانه تر عمل کنید بیشتر به نفع تان خواهد بود.

امروز دورتان شلوغ است اما شما تنهایی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهید. دوست دارید که از صداهای اطراف تان دور شوید و در سکوت خانه آرام گیرید. بد نیست که به خودتان مرخصی دهید و کمی در طبیعت گشت و گذار کنید تا حالتان بهتر شود. اتفاقی برایتان افتاده که شما را بی انگیزه کرده است. اگر نمی خواهید که در این حالت بمانید، خودتان باید دست به کار شوید و برای آنچه می خواهید به دست آورید بجنگید.

حرف های می شنوید که خیلی باب میل تان نیست. بهتر است که آنها را پشت گوش بیاندازید. هر تصمیم ناگهانی و سرسری برای شما دردساز خواهد شد، بنابراین بهتر است که سرتان در کار خودتان باشد. اگر برای جذب فردی به سمت خودتان تلاش می کنید، حال یک فرصت طلایی است تا خودتان را نشان دهید. به زودی دری به رویتان گشوده می شود که تمام سختی های گذشته را فراموش می کنید.

مدتی ست که از خود واقعی تان دور شده اید. انگار نقش بازی می کنید اما بدانید که با این کار هیچوقت ته دلتان راضی نخواهد شد، بنابراین بهتر است راهی را که خود می خواهید دنبال کنید و به حرف های مردم هیچ اهمیتی ندهید. حرفی باعث شده که از دوستان تان کمی دور شوید. این مشکل آنقدرها که شما فکرش را بکنید بزرگ نیست، بنابراین بهتر است که دوباره به جمع خود بازگردید. انعطاف پذیری چیزی ست که این روزها باید بیشتر تمرین کنید.

اگر چه جسم تان در زمان حال است اما روحتان در گذشته سیر می کند. شما به شدت وابسته به گذشته و تجربیات تان هستید اما این شما را از واقعیت که زمان حال است، دور می کند. توصیه می کنیم هر چه سریع تر این بند را پاره کنید. دوستی از شما کمکی می خواهد که برای انجام آن این دست و آن دست می کنید. اما بدانید که از هر دستی بدهید، از همان دست هم پس می گیرید. بنابراین در کار خیر شک نکنید. به زودی تغییری در محل زندگی یا کارتان خواهید داشت که در روحیه تان موثر است.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 578

به "فال روزانه 20 ، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 20 ، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید