فال روزانه سه شنبه 22 آبان 1397

به گزارش دیتاپد، فال روزانه سه شنبه 22 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه بیست و دومین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه سه شنبه 22 آبان 1397

فال روزانه دوشنبه 22 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه بیست و دومین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

امروز بهترین زمان برای جذب اطلاعات مفید از محیط اطراف است. برای مثال شما می توانید د یک سمینار یا کارگاه آموزشی شرکت کنید. علاوه بر این، قدرت منطق شما نیز افزایش یافته است. در این زمان است که می توانید تصمیم های عاقلانه ای بگیرید. اما پس از روبرو با مسائل عاطفی عجولانه تصمیم نگیرید! چراکه باید بین قدرت عقل و احساس خود تناسب به وجود آورید. از آنجایی که یک انسان اجتماعی هستید، از بودن در کنار خانواده و دوستان لذت می برید. پس بعد از تمام شدن کارها زمانی را به بودن در کنار دوستان اختصاص دهید.

اردیبهشت

افکار موجود در ذهن شما در انتخاب هدف و جهت رسیدن به هدف شما را یاری می دهند. شاید مدت زیادی است که بر روی یک مسئله تفکر نموده اید، اما اکنون وقت آن رسیده تا تمام نقشه های خود را عملی کنید. امروز از طرف یک فرد مهم در زندگی شما، احساس لذت بخشی به طرف شما روانه می گردد. شاید نام این حس عشق باشد. لازم نیست پا پس بکشید، در لحظه زندگی کنید و نگران آینده نباشید؛ فعلا از عشقی که به سمت شما می آید، لذت ببرید.

خرداد

امروز یکی از بهترین زمان هایی است که از هم نشینی و صحبت با یکی از نزدیکان یا دوستان خود لذت می برید. بحث هایی که بین شما رد و بدل می گردد، ممکن است بر سر مسائل فلسفی یا سایر موضوعات کلی زندگی بنا شده باشد. حتی شاید درباره یک همکاری مشترک در آینده نیز با یکدیگر مشورت داشته باشید. تمام این مسائل باعث خواهند شد که نسبت به یکدیگر به درک نسبی خوبی دست پیدا کنید. هر دو شما ایده ها و اهداف بی نظیری در ذهن می پرورانید. اما برای عملی کردن آن ها، مسائل را از ابعاد واقع نگری و مثبت اندیشی بسنجید؛ خوب و بد یک چیز را ببینید.

تیر

امروز ایده های جدیدی به ذهن شما آمده است که می تواند سطح درآمد شما را افزایش دهد. بهتر است این افکار ذهنی را بر روی کاغذ پیاده کنید. سپس این اهداف را با دوستان یا آشنایان نزدیک خود در میان بگذارید تا خوب و بد یا مفید و مضر بودن آن ها معین گردد. امروز تنها ایده های ذهنی را پیدا کنید، آن ها را جمع و آنالیز کنید، نباید عجولانه عمل نموده و برای عملی کردن یک ایده احساسی اقدام کنید.

مرداد

به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنید و نظرات خود را به راحتی به زبان می آورید. اما این امکان دارد که امروز برای مخفی کردن احساس واقعی خود از کلمات فریب دهنده متعددی بهره ببرید. شما از نشان دادن سطح آسیب پذیری خود یا بیان متفاوت عقاید خود ترسی ندارید، اما بیشتر اوقات دوست دارید مسائل و نگرانی های خود را به تنهایی حل کنید. این کار درستی است، قبل از ورود به مرحله ای جدید از زندگی مسائل عاطفی خود را حل کنید و به دیگران اجازه ندهید تا با دخالت در مسائل عاطفی شما، آرامش درونی شما را بر هم بزنند.

شهریور

مسائل گذشته ذهن شما را به سمت عقب بر می گرداند. شما سعی دارید تا مسائل تلخ را فراموش کنید و نسبت به آن مسائل بی تفاوت باشید. شاید تصمیم های اشتباه شما باعث به وجود آمدن این لحظه تلخ در گذشته شده باشد. خودتان را گول نزنید! اطرافیان شما به راحتی می توانند از وجود استرس ها و نگرانی های شما با خبر شوند. اگر در گذشته مرتکب خطایی شده باشید، این افراد شما را خواهند بخشید. سایرین بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید، شما را دوست دارند.

مهر

امروز سر حال نیستید و همین مسئله باعث شده تا به پیدا کردن راهی برای سرحال شدن فکر کنید. شاید استرس و فشار روحی و دغدغه های فکری زیاد باعث شده تا فکر کنید شرایط جسمانی شما در خطر است، اما بدانید که از نظر جسمی مسئله ای ندارید. به زودی یک فرصت خوب برای رفتن به تعطیلات برایتان پیش خواهد آمد. خستگی ذهنی خود را بیرون کنید و با انرژی کامل به زندگی و کار ادامه دهید. شب ها زودتر بخوابید و نسبت به تغذیه جسم بی اهمیت نباشید.

آبان

بهتر است هر چه زودتر به حساب و کتاب اقتصادی خود برسید و آن را مرتب کنید. شاید در این بین مبلغی پول را به خاطر آورید که وجود آن را فراموش نموده بودید. با اینکه این پول قابل توجه نیست، اما می تواند مسائل کوچک شما را حل نماید. پس از سرانجام کار روزانه خود، زودتر به خانه بروید و از بودن در کنار خانواده لذت ببرید. شما تمایل ندارید از خانه خارج شوید، چراکه خانه را محل آرامش خود می دانید.

آذر

منتظر خبرهای خوبی باشید. این اخبار باعث شادی شما خواهند شد. بهتر است به پیاده روی فکر کنید تا کمی از انرژی جسمانی شما تخلیه گردد. اتفاقات و خبرهای خوب باعث ایجاد یک نگرش مثبت نسبت به مسادل آینده خواهد شد. اما مراقب باشید که دچار خوش خیالی نشده و بیش از حد مثبت اندیش نباشید. برداشت نسنجیده از مسائل ممکن است با مضرات زیادی همراه باشد. همچنین امروز روزی است که می توانید در کنار دیگران بنشینید تا برای شما درد و دل نمایند.

دی

از قوه تخیل خود یاری بگیرید و به آن اجازه دهید تا نقشه های خارق العاده ای در ذهن شما ترسیم کند. به کارگیری قوه تخیل برای برنامه های آینده مفید خواهد بود. آن را آزاد بگذارید. از ایده هایی که به ذهن شما می آید یک فهرست یادداشت کنید، ایده های غیر منطقی خود را کنار بگذارید و از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. ممکن است امروز پول کمی به شما برسد، نسبت به آن بی تفاوت نباشید و از آن برای حل مسائل کوچک اقتصادی بهره بگیرید.

بهمن

ذهن شما این توانایی را دارد که برای خدمت به دیگران بهترین عملکرد خود را نشان دهد. از آنجایی که ایده هایی که برای خود داشته اید، عملی شده اند، حال به فکر آن افتاده اید تا ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شانسی که به شما رو نموده است می تواند باعث موفقیت دیگران نیز گردد. همه جوانب یک ایده را بسنجید و بعد از آن مسئولیت را قبولیت کنید. به حرف دل خود گوش دهید و به انجام آن چیزی که علاقه دارید مشغول شوید.

اسفند

اخیرا روال کاری شما به خوبی جلو می رود و با مشکل جدی روبرو نشده اید، اما نسبت به ادامه این جهت به شک افتاده اید. شاید به فکر این افتاده اید که به سمت یکی از علاقه های قدیمی خود بروید و به انجام آن مشغول شوید. مجبور نیستید دقیقا همین الان تصمیم بگیرید. ابتدا تمام جوانب کار را بسنجید، شاید این تغییر در حال حاضر لازم نباشد. پس تا زمانی که کاملا اطمینان پیدا ننموده اید، جهت زندگی خود را عوض نکنید. از طرف دیگر امروز روز خوبی برای ابراز عشق است، بنابراین بهتر است با بیان حرف های عاشقانه عشق خود را شیفته خود کنید.

منبع: setare.com
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1641

به "فال روزانه سه شنبه 22 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 22 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید