(عکس) اتوبوس تیم آلمانی دچار سانحه شد

به گزارش دیتاپد، روز آدینه این هفته با آغاز مجدد رقابتهای بوندس لیگا و بوندس لیگا2، بازیکنان باشگاه دسته دومی ارتس گبیرگ آوئه سوار بر اتوبوس حامل تیم، در حال سفر به شهر نورنبرگ آلمان، محل برگزاری مسابقه شان حرکت می کردند. اعضای این تیم شامل 15 بازیکن، سرمربی درک شوستر و دیگر اعضای کادر فنی سوار بر اتوبوس ویژه حمل تیم در اتوبان به حرکت درآمدند.

(عکس) اتوبوس تیم آلمانی دچار سانحه شد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

در حال حرکت این اتوبوس در بزرگراه ناگهان یک اتوموبیل بی ام و از پهلو به اتوبوس کوبیده، چپ نموده و در میانه اتوبان به صورت برعکس افتاد. این توصیفی است که بازیکنان ارتس گبیرگ از زمان حادثه داده اند. چهار پنجره اتوبوس شکسته و جایگاه ها هم آسیب دیده است. راننده بی ام و که جوانی 24 ساله بوده به همراه سرنشین 22ساله اش به شدت آسیب دیده اند.

بازیکنان و مربیان ارتس گبیرگ شوکه شده از اتوبوس پیاده می شوند. رئیس این باشگاه به روزنامه آلمانی بیلد گفت: تا جایی که من اطلاع دارم یک ماشین که چپ نموده بوده همینطور که دور خودش در هوا می چرخیده به اتوبوس تیم ما برخورد نموده و صدماتی زده. ولی خوشبختانه از تیم ما کسی آسیب ندیده. ما حالا بازیکنها را با مینی بوس ها برای بازی روز آدینه به سمت نورنبرگ می فرستیم.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1137

به "(عکس) اتوبوس تیم آلمانی دچار سانحه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) اتوبوس تیم آلمانی دچار سانحه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید