سرلشکر موسوی: اقدامات محرمانه ارتش ادامه دارد

به گزارش دیتاپد، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بعضی اقدامات اخیر ارتش به دلایل خاص امنیتی و ملاحظات اطلاعاتی منعکس نشد که برای حفظ مصالح نظام، این روند در بعضی اقدامات مهم و محرمانه ادامه خواهد داشت.

سرلشکر موسوی: اقدامات محرمانه ارتش ادامه دارد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در مراسم قدردانی از رزمندگان ارتش که در ماموریت های اخیر اطلاعاتی و عملیاتی حوزه های پدافند هوایی، دریایی، هوایی و زمینی تاثیرگذار بودند، با تأکید بر اینکه، شرایط مطلوب و امنیت و آرامش حاکم بر مرزهای میهن اسلامی، در سایه مجاهدت های مخلصانه و بی ریای رزمندگان بدست آمده است اضافه نمود: بعضی اقدامات اخیر ارتش به دلایل خاص امنیتی و ملاحظات اطلاعاتی منعکس نشد که برای حفظ مصالح نظام، این روند در بعضی اقدامات مهم و محرمانه ادامه خواهد داشت.

وی ضمن قدردانی از آحاد رزمندگان ارتش که در ماموریت های اخیر و همچنین تامین امنیت و صیانت از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی به دور از تبلیغات و در عین حال مقتدرانه کوشش می نمایند، توضیح داد: اگر چه رسانه ها در تبیین و تبلیغ خدمات بخش های مختلف موثرند، لیکن در صورتی که بسیاری از اقدامات و خدمات به هر دلیلی مطرح نشود، یا امکان و میل به رسانه ای کردن آن ها وجود نداشته باشد، در صورتی که برای خدا و صادقانه باشد، خداوند به بهترین نحو جبران خواهد نمود.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه کارهای بزرگ در گمنامی و بدون تبلیغات ارزشمندترند و راز محبوبیت و مقبولیت بعضی اقدامات نیز در همین خدمت صادقانه و خالصانه و به دور از تبلیغات است گفت: همین که مقابل دشمن سینه سپر می کنیم و دشمن درد سیلی ما را روی صورت خود احساس می نماید، برای ما کافی است.

وی یادآور شد: ما به به عنوان سربازان ایران سربلند اسلامی، تنها باید به تکلیف و وظیفه خودمان در دفاع از این نظام، کشور، استقلال و تمامیت ارضی آن بیاندیشیم و برابر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی)، ایمان داشته باشیم خداوند ناظر و واقف به امور ماست و این خود بزرگترین پاداش است.

فرمانده کل ارتش خطاب به تعدادی از کارکنان موثر در ماموریت های ابلاغی و پیروز اخیر اضافه نمود: شما در همین وقایع زلزله و سیل شاهد بودید ثمره کار برای خدا چه دستاوردهایی داشت و چگونه همان نیات پاک، ارتش را در چشم ولی امر مسلمین و مردم عزیزتر کرد.

در این مراسم از تعدادی از کارکنان موثر ارتش در حوزه های پدافند هوایی، دریایی، هوایی و زمینی قدردانی شد و همچنین افراد منتخب، به ارشدیت، زیارت عتبات عالیات و شرفیابی به محضر فرماندهی معظم کل قوا تشویق شدند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 355

به "سرلشکر موسوی: اقدامات محرمانه ارتش ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر موسوی: اقدامات محرمانه ارتش ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید