رانش زمین در جاده چالوس

به گزارش دیتاپد، جاده چالوس ساعاتی پیش به علت رانش بی سابقه زمین تا اطلاع ثانوی بسته شده است و معین نیست چه زمانی این جاده بازگشایی خواهد شد.

رانش زمین در جاده چالوس

به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، محور چالوس در محدوده سیاه بیشه ساعاتی پیش به علت ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود شد اما مجددا خبر رسید که در محدوده پل زنگوله، راستا شمال به جنوب نیز محور چالوس با رانش بی سابقه ای روبرو شده است. به همین علت این محور تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود.

فرهاد مهریاری در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا این محور با مشکل روبرو شده و تا کی مسدود خواهد بود، گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از ساعت حدود شش امروز شنبه (21 اسفند) رانش جاده ای کم کم آغاز شده و با شکاف واقع در بالای پل زنگوله راستا شمال به جنوب همراه بوده است.

وی اضافه کرد: این شکاف در ضلع غربی معبر به طول حدود 100 متر و به صورت عمیق ایجاد شده و اختلاف سطح در محور به وجود آمده است و در حال حاضر به ارتفاع 20 سانتیمتر بوده، به گونه ای که لاین شمال به جنوب کاملا مسدود شده است.

به علت بروز این حادثه که تقریبا طی سال های گذشته بی سابقه بوده است، به نظر می رسد جاده چالوس در آستانه سفرهای نوروزی مسدود شده و معین نیست تا چه زمانی بازگشایی آن به طول خواهد انجامید.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2192

به "رانش زمین در جاده چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانش زمین در جاده چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید