دنبال تقدیم دومین جام به تیم وزارت هستند، داور را زیرنظر داریم

به گزارش دیتاپد، به گزارش خبرنگاران، میرمعصوم سهرابی در خصوص دیدار این تیم در فینال جام حذفی فوتبال مقابل استقلال خاطرنشان کرد: تیم تراکتور با آمادگی کامل راهی مشهد می شود تا با تمام توان در فینال جام حذفی حضور پیدا کند و امیدوارم بتوانیم جام قهرمانی این مسابقات را برای هواداران پرشور این تیم به ارمغان بیاوریم و دل مردم شریف آذربایجان را شاد کنیم.

دنبال تقدیم دومین جام به تیم وزارت هستند، داور را زیرنظر داریم

مدیرعامل باشگاه تراکتور در ادامه اضافه نمود: البته در خصوص این مسابقه حرف و حدیث زیادی وجود دارد و برخی ها به دنبال این هستند که جام حذفی را نیز به دیگر تیم تهرانی تقدیم کنند تا امسال هر دو تیم وزارت ورزش، از کسب جام قهرمانی بی نصیب نمانند که امیدوارم با تدبیر درست و درایت متولیان امر خلاف این امر ثبت شود و شاهد فوتبالی پاک و شرافتمندانه باشم.

سهرابی خاطرنشان کرد: امیدوارم روزی برسد که فوتبال ما مستقل شود و سیاسیون در امور فوتبال دخالت نکنند چرا که متاسفانه اخباری به گوش می رسد که برخی سیاسیون جهت انتقال بازیکن به تیم محبوبشان، پیغام می فرستند و در چنین مسائلی دخالت می کنند که مایه تاسف است.

وی که با سایت تراکتور صحبت می کرد، در خصوص انتخاب موعود بنیادی فر به عنوان قاضی دیدار فینال جام حذفی گفت: حتی برخی داوران نیز به انتخاب ایشان به عنوان داور بازی فینال معترض شده اند و در چنین شرایطی، نگران قضاوت این مسابقه هستیم. درحالی که یک تیم تمام تلاش خود را برای انجام بازی فوتبال به کار می گیرد، انصاف نیست که تمام زحمات یک ساله مجموعه ای، به خاطر اشتباهات داوری به هدر برود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور اضافه نمود: با تمام احترامی که به آقای بنیادی فر قائل هستیم، اما با دو کارشناس خوب داوری هماهنگ شده ایم که قضاوت این بازی را زیر نظر داشته باشند تا اگر موردی بود، با مستندات پیگیر حقوق خود باشیم.

میر معصوم سهرابی در خاتمه اظهاراتش مطرح کرد: تراکتور باشگاهی خصوصی است با هزینه شخصی اداره می شود و هرگونه اجحاف در حقوق این باشگاه علاوه بر خیانت به هواداران میلیونی، حق الناس نیز بر گردن خاطیان دارد و امیدوارم فینال جام حذفی به گونه به خاتمه برسد که فوتبال ایران سربلند باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1348

به "دنبال تقدیم دومین جام به تیم وزارت هستند، داور را زیرنظر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال تقدیم دومین جام به تیم وزارت هستند، داور را زیرنظر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید