خبرنگاران عضو شورای روابط بین اقوام روسیه: غرب انسانیت را از یاد برده است

به گزارش دیتاپد، مسکو - خبرنگاران- عضو شورای روابط بین اقوام که زیر نظر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه فعالیت می نماید، با انتقاد از تداوم تحریم ایران و بعضی دیگر از کشورها همچون روسیه در عصر کرونا، گفت: شرایط فعلی نظام بین الملل نشان می دهد که تمدن غربی انسانیت را ازیاد برده است و به اصول انسانی پایبند نیست.

خبرنگاران عضو شورای روابط بین اقوام روسیه: غرب انسانیت را از یاد برده است

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

اسماعیل شعبانف روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار دیتاپد در مسکو گفت: ویروس کرونا دنیا را فراگرفته است و در این شرایط همه کشورها باید با یکدیگر همبستگی داشته و به یاری کشورهای احتیاجمند بشتابند.

مقام روس گفت: آمریکا و کشورهای غربی همپیمان آن، در مساله تحریم های ایران و بعضی کشورهای دیگر کارنامه سیاهی دارند حال آنکه با توجه به شیوع دنیای ویروس کرونا، این کشورها بویژه آمریکا به جای یاری به دیگر کشورها برای خروج از شرایط سخت، کوشش می نمایند تا تحریم ها را تشدید نمایند تا دولت های این کشورها نتوانند به اتباع خود یاری نمایند.

عضو شورای روابط بین اقوام که زیر نظر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه معتقد است که نظام کنونی دنیا که در آن ارزش های انسانی در مکان نخست قرار ندارد باید متحول گردد و تغییر کند.

وی ادامه داد: مراکز جدید قدرت در دنیا باید نظامی را ایجاد نمایند که بر اساس محبت به خدا بنا گردد و کشورها مناسبات با یکدیگر را بدون بلوک بندی و صف آرایی در برابر همدیگر تقویت نمایند.

به گفته این مقام روس، دنیا را نباید سرمایه داران مدیریت نمایند بلکه باید اشخاصی که انسانیت و یاری به انسان ها را در اولویت قرار می دهند در اداره امور بین المللی با همدیگر مشارکت نمایند.

شعبانف توضیح داد: اقدامات غرب نشان می دهد که احتیاج به تغییر و تحولات اساسی در نظام بین المللی داریم و ساختار مناسبات بین المللی فعلی جوابگوی احتیاجهای بشری نیست.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1112

به "خبرنگاران عضو شورای روابط بین اقوام روسیه: غرب انسانیت را از یاد برده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عضو شورای روابط بین اقوام روسیه: غرب انسانیت را از یاد برده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید