خبرنگاران دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اختصاص یافت

به گزارش دیتاپد، ایلام - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با حمایت استاندار و پیگیری های دانشگاه علوم پزشکی، دومین دستگاه سی تی اسکن به ارزش 50 میلیارد ریال به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اختصاص یافت.

خبرنگاران دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دکتر محمد کریمیان روز پنجشنبه گفت: با اختصاص دستگاه سی تی اسکن دوم به بیمارستان امام خمینی(ره)، دسترسی مردم و بیماران به خدمات این دستگاه تشخیصی افزایش خواهد یافت.

وی اضافه نمود: این دستگاه تشخیصی به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام تحویل داده شد و در روزهای آینده در محل جانمایی شده استقرار خواهد یافت و جامعه هدف از خدمات آن بهره مند می شوند.

کریمیان یادآور شد: 14 دستگاه ونتیلاتور، 10 دستگاه بای پپ، 22 تخت آی سی یو، 22 تشک مواج، 10تخت بستری، 10دستگاه مانیتور علائم حیاتی، یک دستگاه مانیتور علائم حیاتی سانترال و سه عدد برانکارد ایزوله نیز به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اختصاص یافت.

وی اضافه نمود: این دستگاه ها از نیازهای مبرم و شناسایی شده در سطح بیمارستان ها هستند که با رایزنی های به عمل آمده با مسوولان وزارت بهداشت و درمان جهت خدمت به مردم و بیماران تحویل دانشگاه علوم پزشکی ایلام شده است.

لازم به ذکر است، این دستگاه های پیشرفته پزشکی به صورت رایگان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایلام قرار گرفته است.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان دستگاه های پزشکی از نیازهای مهم و محوری دانشگاه در عرصه خدمات دهی به بیماران محسوب می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1246

به "خبرنگاران دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید