خبرنگاران جامعه با ثبات حاصل تلاش انسان های متدین و عاقل است

به گزارش دیتاپد، بندرعباس- خبرنگاران- معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور جامعه با ثبات و پیروز را حاصل تلاش انسان های متدین و عاقل عنوان و بر لزوم برقراری عدالت به عنوان آرمان اساسی همه انسان ها تأکید کرد.

خبرنگاران جامعه با ثبات حاصل تلاش انسان های متدین و عاقل است

ابراهیم مهرانفر پنجشنبه شب در مراسم معارفه دادستان نظامی استان هرمزگان گفت: امنیت رکن اصلی جامعه است و فعالیت های اقتصادی، دانشگاه ها و همه کارگزاران نظام در سایه ایجاد امنیت به موفقیت می رسند که این امنیت توسط نیروهای مسلح به جامعه ارزانی شده است.

وی با تأکید بر لزوم اصلاح ساختار و قوانین فساد ستیز در دوره تحول دستگاه قضایی، گفت: در چشم انداز 1404 اقتدار، کارآمدی، تحول گرایی و اخلاق حرفه ای مد نظر است.

نقش سازمان قضایی نیروهای مسلح در صیانت از اقتدار حافظان حریم کشور مهم است

رئیس کل دادگستری هرمزگان نیز در این مراسم با اشاره به دستاوردهای قابل توجه نظامی جمهوری اسلامی ایران و حضور تأثیر گذار نیروهای نظامی کشورمان در خلیج فارس، نقش سازمان قضایی نیروهای مسلح را در حمایت و صیانت از اقتدار و صلابت حافظان حریم کشور ، بسیار حائز اهمیت برشمرد.

علی صالحی توجه به پیشگیری های وضعی و اجتماعی را در کاهش آمار ارتکاب جرایم و تخلفات مؤثر ارزیابی کرد و گفت: حفاظت از دستاوردهای نیروهای مسلح، شناسایی گریزگاه های جرم ، انسداد روزنه های نفوذ دشمن و رسیدگی صریح و قاطع به جرائم و تخلفات خاص نظامی از مهمترین وظایف سازمان قضایی نیروهای مسلح است.

لازم به ذکر است، در این مراسم محمدرضا حیدری افشار به عنوان دادستان نظامی استان هرمزگان معرفی گشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1439

به "خبرنگاران جامعه با ثبات حاصل تلاش انسان های متدین و عاقل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جامعه با ثبات حاصل تلاش انسان های متدین و عاقل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید