تاکید شهردار ساری براستفاده از ظرفیت های بانک شهر با هدف تسریع در اجرای پروژه های عمرانی

به گزارش دیتاپد، شهردار ساری با اشاره به خدمات شایسته تقدیر بانک شهر به مدیریت شهری شهرهای مختلف کشور، بر استفاده از ظرفیت های این بانک با هدف تسریع در اجرای پروژه های عمرانی شهر ساری تاکید نمود.

تاکید شهردار ساری براستفاده از ظرفیت های بانک شهر با هدف تسریع در اجرای پروژه های عمرانی

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، عباس رجبی شهردار ساری در حاشیه ملاقات با معاون اعتبارات بانک شهر،گفت: در حال حاضر تمامی زیرساخت های لازم برای سرعت بخشی به فرایند توسعه و پیشرفت شهر ساری با هدف افزایش رضایتمندی عمومی و ارتقای رفاه شهفرایندان فراهم شده است.

وی با بیان اینکه نمی توانیم منکر نقش حمایتی بانک شهر در افزایش خدمات رسانی شهرداری ها به شهفرایندان شویم،توضیح داد: امیدواریم با استفاده از حمایت ها و یاری های این بانک بتوانیم پروژه های عمرانی شهر ساری را طی زمانبندی معین شده به بهره برداری برسانیم.

رجبی گفت: بانک شهر تا به امروز اقدامات تاثیرگذاری در راستای کاهش مسائل و معضلات شهرها انجام داده است و امیدواریم در امسال همکاری ها میان شهرداری ساری و این بانک هرچه بهتر ادامه یابد.

وی در ادامه با اشاره به فرایند اجرایی پروژه پل تا پل و نقش موثری که بهره برداری از آن در روان سازی ترافیک شهر ساری دارد، تاکید نمود: با عزم جدی که در مجموعه شهرداری وجود دارد و با استفاده از توانمندی و ظرفیت های داخلی تا به امروز 50 درصد از جهت این پروژه طی یک سال اخیر تملک شده و امیدواریم با همکاری بانک شهر ،این پروژه در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

شهردار ساری همچنین از حمایت های بی دریغ بانک شهر در تکمیل و اجرائی نمودن پروژه های شهری و نوسازی شهر ساری قدردانی کرد و گفت: با همکاری صمیمانه بانک شهر و مدیریت شهری ساری انشالله شاهد توسعه و آبادانی هرچه بهتر این شهر خواهیم بود

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1311

به "تاکید شهردار ساری براستفاده از ظرفیت های بانک شهر با هدف تسریع در اجرای پروژه های عمرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید شهردار ساری براستفاده از ظرفیت های بانک شهر با هدف تسریع در اجرای پروژه های عمرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید