ایلان ماسک: خیلی بیشتر از چیزی که خودم می خواهم، ابلهانه رفتار می کنم!

به گزارش دیتاپد، شیوه های مدیریتی ایلان ماسک همواره محل بحث بوده است و از زمان خرید توییتر این بحث ها شدت بیشتری پیدا نموده اند. او حالا در واکنش به یک بحث تازه دراین باره در توییتر اذعان نموده است که همواره باهوش نیست و درواقع بسیار بیشتر از آنچه که خودش می خواهد، ابله است.

ایلان ماسک: خیلی بیشتر از چیزی که خودم می خواهم، ابلهانه رفتار می کنم!

ایلان ماسک در واکنش به بحثی پیرامون شیوه مدیریت خود گفت خیلی بیشتر از چیزی که دوست دارد، ابلهانه رفتار می نماید.

شیوه های مدیریتی ایلان ماسک همواره محل بحث بوده است و از زمان خرید توییتر این بحث ها شدت بیشتری پیدا نموده اند. او حالا در واکنش به یک بحث نو دراین باره در توییتر اذعان نموده است که همواره باهوش نیست و درواقع بسیار بیشتر از آنچه که خودش می خواهد، ابله است.

کاربری در توییتر با نام TSLAFanMtl@ در پاسخ به توییتی از ایلان ماسک گفت که با تأکید مدیرعامل تسلا بر مقرون به صرفگی محصولات این شرکت مخالف است و این مسئله را با اندازه تقاضا مرتبط نمی داند. در پاسخ به این اظهارنظر، یکی از هواداران ماسک خطاب به این کاربر نوشت نباید فکر کند که او از ایلان ماسک باهوش تر است.

TSLAFanMtl@ در جواب گفت: آیا من فکر می کنم باهوش تر از ایلان هستم؟ نه. آیا این یعنی او یا تیم مدیریت [تسلا]در 100 درصد مواقع درست عمل می نمایند؟ نه. بیایید فرقه ای عمل نکنیم و بی طرف باشیم. پاسخ تو پاسخ فرقه ای است.

در ادامه اکانت Whole Mars Catalog که در گذشته هم تعاملاتی با ایلان ماسک داشته، نوشت: چیزی که من را عاشق تسلا و توییتر می نماید، این است که می توانیم بحث کنیم و بگوییم شرکت باید چه کار کند و کارمندان و تیم مدیریت را در بحث هایمان داشته باشیم و درنهایت سعی کنیم شرکت را به جلو حرکت دهیم. این اکانت بعلاوه اضافه نمود: ایلان بهتر می داند استدلال فاجعه ای است. او آدم فوق العاده ای است، اما بعلاوه می تواند ابله باشد.

در پاسخ به این توییت، خود ایلان ماسک هم به بحث پیوست و نوشت: من خیلی بیشتر از آنچه که دوست دارم، ابله هستم.

از زمان تکمیل معامله خرید توییتر در ماه اکتبر، خیلی ها به سبک مدیریت او در این شبکه اجتماعی انتقاد داشته اند. ماسک بیش از نیمی از نیروی کار این شرکت را تعدیل کرد و تغییراتی زیادی را ازجمله درزمینه تیک آبی به وجود آورد. از طرف دیگر، بسیاری از هواداران و سرمایه گذاران تسلا می گویند او حالا برای مدیریت این شرکت خودروسازی زمان کافی صرف نمی نماید.

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 21 فروردین 1402 بروزرسانی: 21 فروردین 1402 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2383

به "ایلان ماسک: خیلی بیشتر از چیزی که خودم می خواهم، ابلهانه رفتار می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک: خیلی بیشتر از چیزی که خودم می خواهم، ابلهانه رفتار می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید