انتشار اعلامیه ترحیم ؛ انتقام عجیب و غریب خواستگاری که از خانواده دختر جواب نه شنید

به گزارش دیتاپد، گرچه انتشار اعلامیه ترحیم برای کسی که هنوز زنده است، از لحاظ روحی آزاردهنده است ولی وقتی آن را با انتقام گیری های دیوانه واری که از جنس اسید و نارنجک و گلوله هستند، مقایسه می کنی، دلت می خواهد که همه انتقام گیری ها همین قدر ساده لوحانه باشند.

انتشار اعلامیه ترحیم ؛ انتقام عجیب و غریب خواستگاری که از خانواده دختر جواب نه شنید

به گزارش خبرنگاران، اوایل خرداد 74 وقتی جوانی جواب نه از خانواده دختر مورد علاقه اش شنید، برای تلافی کار آنها اعلامیه ترحیم دخترشان را منتشر کرد و به در و دیوار محل چسباند.

پسر جوان که حسابی از کار والدین دختر خشمگین بود، تصمیم گرفت به نحوی آنها را آزار دهد؛ برای همین به یاری دوستانش نقشه انتشار اعلامیه ترحیم را کشید.

او بعد از کوشش زیاد برای پیدا کردن عکس دختر، اعلامیه فوت او را چاپ کرد. در این اعلامیه ذکر شده بود که فرزند فلان خانواده فوت نموده و از همه دوستان، آشنایان و همسایه ها خواسته شده بود که در تاریخ درج شده در اعلامیه به منزل آنها مراجعه نمایند.

جوان انتقام جو ورقه ها را در سراسر محل سکونت دختر چسباند. روز بعد، خبر فوت دختر میان اقوام و آشنایان پیچید و آنها گریان به منزل دختر رفتند و با تعجب دیدند که دختر هنوز زنده است. روز جعلی برگزاری مراسم هم عده ای دیگر به خانه آنها رفتند که متوجه جعلی بودن اعلامیه شدند.

با شکایت خانواده دختر، جوان انتقام جو تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1402 بروزرسانی: 9 خرداد 1402 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2404

به "انتشار اعلامیه ترحیم ؛ انتقام عجیب و غریب خواستگاری که از خانواده دختر جواب نه شنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار اعلامیه ترحیم ؛ انتقام عجیب و غریب خواستگاری که از خانواده دختر جواب نه شنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید