از درخواست آژانس انرژی اتمی برای دسترسی به دو مکان در ایران تا آخرین اخبار کرونا در دنیا و کشف تونل تسلیحات در حلب

به گزارش دیتاپد، به گزارش گزیده ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر دنیا در تاریخ نوزدهم اسفند ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید.

از درخواست آژانس انرژی اتمی برای دسترسی به دو مکان در ایران تا آخرین اخبار کرونا در دنیا و کشف تونل تسلیحات در حلب

الجزیره با اشاره به شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا گفت این کشور دچار بحران بی سابقه ای در تاریخ معاصر خود شده است.

فرانس پرس در گزارشی به تدابیر و اقدامات کشور های مختلف دنیا برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر کووید 19 پرداخت.

در این گزارش از آخرین اخبار درباره ویروس کرونا و پیامد های دنیای ناشی از شیوع آن آگاه شوید.

نیرو های ارتش سوریه پیروز شدند در حومه غربی حلب تونل هایی مملوء از سلاح و مهمات را کشف نمایند.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد ایران اجازه دسترسی به بعضی مکان ها را به بازرسان آژانس نمی دهد.

انتشار عکسی جالب از بیمارستان شهر ووهان، مرکز شیوع ویروس کرونا در چین، واکنش های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشته است.

براساس آخرین آماری که تا به امروز اعلام شده است، ویروس جدید کرونا در سراسر دنیا بیش از 111 هزار نفر را مبتلا ساخته و نزدیک 4 هزار نفر را به کام مرگ کشانده است.

موج بازداشت های اخیر در عربستان که شامل دو نفر از افراد عالی رتبه خاندان حاکم در این کشور و 18 شاهزاده دیگر شد، پرسش هایی را درباره علل و پیامد های این اقدام مطرح نموده است.

روزنامه قطری در واکنش به خبر سفر اخیر فرمانده جدید نیروی قدس سپاه به سوریه، آن را پیامی قوی از جانب ایران دانست و نوشت این کشور به تهدید های آمریکا بی توجه است.

رئیس جمهور آمریکا به صحبت های اندرو کومو که از دولت فدرال در مقابله با شیوع ویروس کرونا انتقاد نموده بود، واکنش نشان داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 993

به "از درخواست آژانس انرژی اتمی برای دسترسی به دو مکان در ایران تا آخرین اخبار کرونا در دنیا و کشف تونل تسلیحات در حلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از درخواست آژانس انرژی اتمی برای دسترسی به دو مکان در ایران تا آخرین اخبار کرونا در دنیا و کشف تونل تسلیحات در حلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید