آبروبری داماد وسط پایکوبی با عروس خانم !

به گزارش دیتاپد، خبرنگاران: همه عروس و داماد ها برای برترین شب زندگیشان برنامه ریزی های خاصی دارند. اما برنامه ریزی این عروس و داماد به درستی انجام نشد و اتفاق شرم آوری برای عروس افتاد.

آبروبری داماد وسط پایکوبی با عروس خانم !

عروسی به یادماندی ترین مراسم برای عروس و داماد ها است عروسی مراسمی است که برای همواره در خاطر می ماند عروسی یک اتفاق خوشایند عروسی مراسمی باشکوه برای هر فردی ممکن است باشد عروسی یک خاطراتت خوبی به همراه خواهد داشت

بیشتر عروس و دامادها، برای خاص و به یاد ماندنی تر شدن مراسم ازدواجشان، برنامه ریزی های خاصی مینمایند و با ایده های متفاوت سعی در هرچه مجذوب نماینده تر شدن این شب دارند. در کشورهای اروپایی یکی از اصلی ترین سورپرایزها، پایکوبی هماهنگ عروس و داماد است که حتما ویدئوهای بسیاری از اتفاقات خنده داری که در این حین رخ میدهد را بارها دیدن نموده اید. حال بشنوید از جدیدترین این اتفاقات خنده دار که در این بخش جزئیاتش را خواهید خواند.

ویدئوی وایرال که به وسیله یکی از میهمانان حاضر در مراسم، ضبط و منتشر شده بود، شروع عادی داشت اما پس از چند ثانیه غیر عادی شد. عروس و داماد که با لباس رسمی پایکوبی هماهنگ خود را شروع می نمایند، پس از چند ثانیه به علت یک ناهماهنگی و شاید بی دقتی آقای داماد، حال و هوای مراسم را تغییر میدهند.

عروس که لباس پف دار سنگینی به تن دارد با یاری یکی از دستان آقای داماد قصد خم شدن دارد، به نوعی که وزن قابل توجهی را روی دست آقای داماد وارد میکند. ناگهان وزن وارده خارج از توان آقای داماد شده و به همین علت ترجیح میدهد خود را از این فشار خلاص کند و برای نجات خود دستش را از زیر کمر عروس بیرون کشیده و او را محکم بر زمین میکوبد.

به احتمال زیاد، شما هم با همین توضیحات مختصر متوجه افتضاح اتفاق افتاده در مراسم شدید و حدس میزنید که عروس و خانواده اش از این اقدام اقای داماد چقدر عصبانی شدند.

جالب است که وقتی در واکنش به این رفتار به او اعتراض شد، در کمال خونسردی اینگونه پاسخ داد که:عروس خودش وزن کمی نداشت، وزن سنگین لباسش هم به این وز اضافه شد و من توان کنترل آن را نداشتم و هر لحظه ممکن بود با صورت به زمین بخورم، اما اگر همسرم زمین میخورد قسمت پشت سرش به زمین برخورد نموده و اتفاقی برای صورتش نمی افتاد، برای همین ترجیح دادم او را رها نموده و خودم را نجات دهم.

تقریبا همه کاربران شبکه های اجتماعی، پس از دیدنی این ویدئو و اطلاع از علت داماد برای رها کردن عروس، این کار او را نامردی و ناجوانمردانه خواندند.

منبع: منیبان

منبع: رکنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2175

به "آبروبری داماد وسط پایکوبی با عروس خانم !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبروبری داماد وسط پایکوبی با عروس خانم !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید